2011 yılında Ajans sektöründe teknolojideki son yenilikleri takip ederek katkı sunmak amacıyla Konya’da kurulmuş olan Nev Ajans, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Ajans dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Yenilikçi projeleri hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren uluslararası anlamda; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok çalışmaya imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Nev Ajans’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Nev Ajans ailesi tüm projelerinde modern çizgiler kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş matbaa ve iş ortakları tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

2018 yılında bu büyüme ile birlikte limited şirketi olan firmamız, İstanbul’a taşıdığı merkezinde bir çok kamu kurumuna tedarik sağlamıştır. 2019 yılında bu başarı zincirine telekomünikasyon sektörüne ilk adımını atarak bir halka daha eklemiştir.

Yenilikçi misyon ve vizyonu ile, yeni pazarlarda başarısını sürdürmeyi ilke edinen Nev Ajans, Nefha Scarfs markasını ile e-ticarette boy göstermeye başlamıştır. Uzun süredir alt yapısı oluşturulan Nev Ajans tekstil alanı ile birlikte başarı serüvenine bir yenisini daha ekleyecektir.

Hedef kitlesini müşteri değil, başarının paydaşları olarak gören Nev Ajans yönetimi bu aileyi daha büyük hale getirme gayretini bundan sonrada sürdürecektir.

Saygılarımızla,